| Material | Ceramic/Steel/Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | 12 KV-36kV |
| Mechanical Times | 50/50/80 |
| Current Rating | 1000A |
| Port | Main Ports In China |
| Current Rating | 1250A |
|---|---|
| Type | New Type Model Of GW9-10 |
| Voltage | 12 KV/24kV/36kV |
| Mechanical Times | 80 |
| Altitude | ≤1000m |
| Rated Current | 1250A |
|---|---|
| Mechanical Life | 80 |
| MAX. Voltage | 36kV |
| Material | Ceramic/Steel/Stainless Steel |
| Keywords | Outdoor Hookstick |
| Color | Gray |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Function | Overload |
| Quantity | 3 Uints For 1 Set |
| Keyword | Hookstick |
| Material | Steel+Stainless Steel+Ceramic |
|---|---|
| Standard | GB1985-2014 |
| Rated Current | 630A |
| Quantity | 3units |
| Mechanical Life | 50 |
| Voltage Rating | 12kV |
|---|---|
| Mechanical Life | 10000 Times/(50/80)times |
| MOQ | 1unit+1set |
| Usage | Protection |
| Port | Main Ports In China |
| Color | Grey |
|---|---|
| Rated Current | 630A-1250A |
| Mechanical Life | 50 |
| Function | Overload |
| Application | Distribution System/Substation/Outdoor |
| MOQ | 1Group |
|---|---|
| Packing | Wooden Case |
| Materical | Steel/Porcelain |
| Sample | Free After Order |
| Keyword | High Voltage Disconnect Switch |
| Keyword | High Voltage Isolator Switch |
|---|---|
| Application | Power Transmission Substation |
| Usage | Breaking/Connecting |
| Altitude | 1250A |
| Material | Not Exceed 1000m |
| Rated Current | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Function | Breaking |
| Quantity | 3 Uints For 1 Group |
| Keyword | High Voltage Isolator Switch |
| Application | Electrical System |