| Input Voltage | 90-250V |
|---|---|
| Output Voltage | 12V/24V |
| Max Power | 260W |
| Application | 12/24V Lead Acid Battery/dry Battery, 12.4V Lithium Battery |
| Size | 21.3*20.5*13.3 |
| Model NO. | HAS-L-618D |
|---|---|
| Product Name | Household Motor Battery Charger |
| Charging Output | Battery Clip |
| Output Current | 6A |
| Frequency | 50Hz/51Hz |
| Shell Material | Metal |
|---|---|
| Color | Silver |
| Display | LED/LCD |
| Size | 218*200*111 (mm) |
| Charging Current | 0-10000(mA) |
| Gross Weight | 1kg |
|---|---|
| Solar Energy | No |
| LED Illuminatiom | YES |
| Size | 180*145*70 (mm) |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Output Voltage | 12V/24V |
|---|---|
| Input Power | 260W |
| Self-repairing | Yes |
| Port | DC/AC |
| Charging Current | 0-10000(mA) |
| Package | Cardboard Box |
|---|---|
| Color | Blue/Yellow/Silver |
| MOQ | 50PCS |
| Shell Material | Metal/Plastic |
| Display | LED/LCD |
| Package | Cardboard Box |
|---|---|
| Standard | GB4706.18-2014 |
| Moq Of Customization | 100pcs |
| Shell Material | Metal/Plastic |
| Display | LED/LCD |
| Rated Current | 260W |
|---|---|
| Input Voltage | 130V-250V |
| Charging Output | Battery Clip |
| Output Current | 12V-20AH 24V-12AH |
| Size | 180*145*70 (mm) |
| Application | Household/Car Jump Start Electric Vehicle |
|---|---|
| Input Voltage | 130V-250V |
| Charging Current | 0-20000(mA) |
| Output Current | 12V-20AH 24V-12AH |
| Overtemperature Protection | YES |
| Power | 130w |
|---|---|
| Shell Material | Metal+Plastic |
| Input Voltage | 12V 24V |
| Packing Specifications | 218*200*111mm |
| Charging Current | 0-10000(mA) |