| Material | Ceramic+Stainless Steel+Steel |
|---|---|
| Max.Voltage | 36kV |
| Rating Current | 1000A |
| Usage | Breaking/Connecting |
| Wind Speed | 700Pa |
| Max.Current | 1250A |
|---|---|
| Current Rating | 630A |
| Max. Voltage | 36kV |
| Voltage Rating | 12kV |
| Max.Temperature | 40℃ |
| Max.Voltage | 36kV |
|---|---|
| Current Rating | 1000A |
| Feature | Easy Installation |
| Altitude | Not Exceeding 1000m |
| Temperature | -30℃-40℃ |
| Type | AC Power Outdoor Disconnector Switch |
|---|---|
| Application | Outdoor Electrical Substation |
| Keywords | Outdoor Disconnector Switch |
| Feature | Portable |
| Current Rating | 1250A |
| Rated Current | 630A |
|---|---|
| Mechanical Life | 50 |
| Product Name | GW9-10 Outdoor Disconnector Switch |
| Port | Main Ports In China |
| Quantity | 3 Uints For 1 Group |
| Standard | GB/T311.6-2005 |
|---|---|
| Max.Temperature | 40℃ |
| Voltage Rating | 12kV |
| Current Rating | 1000A |
| Sample | Free After Order |
| Type | Outdoor Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Port | Main Port In China |
| Usage | Outdoor Protection |
| Max.Voltage | 15kV |
| Max.Current | 1250A |
| Product Name | ZW32-12 Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Standard | GB1984/GB11022 |
| Keywords | High Voltage Pole Mounted Circuit Breaker |
| Voltage Rating | 12kV |
| Quantity | 1set+3units |
| Rated Current | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Material | Stainless Steel+Ceramic |
| Poles Number | 3 Poles |
| Product Name | Vacuum Circuit Breaker/Hookstick Switch |
| Trade Mode | EXW |
| Current Rating | 630A/1250A |
|---|---|
| Pole | 3 Poles |
| Material | Stainless Steel+Porcelain |
| Quantity | 2 (1unit+1set) |
| Application | Industrial Distribution |