| Rated Frequency | 50Hz |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Type | Outdoor |
| Altitude | ≤3000m |
| Wind Speed | 700Pa |
| Color | Grey |
|---|---|
| Mechanical Life | 10000 Times |
| Pole Number | 3 Poles |
| Packaging | Export Wooden Case Packing |
| Trade Mode | EXW |
| Rated Voltage | 12kV |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Weight | 165kg |
| Altitude | Lower Than 3000m |
| Battery Voltage | 48VDC |
|---|---|
| Output Volitage | 230V |
| Rated Power | 5000w |
| Maximum Efficiency | 93% |
| Operating Temperature | 0-55℃ |
| Rated Current | 630A |
|---|---|
| Material | Stainless Steel+Porcelain |
| Quantity | 2 (1unit+1set) |
| Usage | Protection |
| Trade Mode | EXW |
| Quality | Superior |
|---|---|
| Material | Stainless Steel+Steel+Ceramic |
| Quantity | 2 (1unit+1set) |
| Keywords | Outdoor Vacuum Circuit Breaker |
| Color | Grey |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Rated Voltage | 12kV |
| Application | Outdoor |
| Type | Vacuum Circuit Breaker |
| Input Voltage | AC 110-240V |
|---|---|
| Input Peak Power | 260W |
| Output Voltage | 12V/24V |
| Package | Cardboard Box |
| Charging Time | 0.5-20 Hours |
| Current Rating | 630A |
|---|---|
| Quantity | 4 (1set+3units) |
| Application | High Voltage Substation |
| Altitude | ≤3000m |
| Standard | GB/T11022-1999 |
| Charging Output | Battery Clip |
|---|---|
| Shell Material | Metal+Plastic |
| Input Voltage | 12V 24V |
| Output Current | 12V-20AH 24V-12AH |
| Charging Current | 0-10000(mA) |