| Charging Time | 0.5-20 Hours |
|---|---|
| Package | Cardboard Box |
| Charging Current | 0-20000(mA) |
| Application | Car/Household/Boat... |
| Type | Power Supply Adapter |
| Color | Yellow |
|---|---|
| Shell Material | Metal |
| OutputYES Voltage | 12V/24V |
| Input Voltage | 130V-250V |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Output Voltage | 12V/24V |
|---|---|
| Input Power | 260W |
| Self-repairing | Yes |
| Port | DC/AC |
| Charging Current | 0-10000(mA) |
| Voltage Rating | 12kV |
|---|---|
| Type | Vacuum Circuit Breaker With Controller |
| Standard | GB1984-2003 |
| Keyword | Vacuum Electrical Sectionlizer |
| Min. Temperature | -40℃ |
| Adapter Battery Type | Lead-acid Battery, Water Battery, Dry Battery, Maintenance-free Battery |
|---|---|
| Display | LED/LCD |
| Output Voltage | 12V |
| Input Voltage | 100V-250V |
| Frequency | 50Hz/51Hz |
| Charging Time | 2-12 Hours |
|---|---|
| Maximum Current | 6A |
| Customization | Yes |
| MOQ Of Customization | 500pcs |
| Color | Blue+Black |
| Packing Specifications | 205*110*60 |
|---|---|
| Maximum Current | 6A |
| Weight | 0.38kg |
| MOQ | 50pcs |
| Overtemperature Protection | Yes |
| Battery Type | Lead-acid Battery, Water Battery, Dry Battery, Maintenance-free Battery |
|---|---|
| LED Illumination | Yes |
| Input Voltage | 12V 24V |
| Frequency | 50HZ/57Hz |
| Charging Current | 0-10000(mA) |
| Color | Silver |
|---|---|
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 12kV |
| Mechanical Life | 10000 Times |
| Pole | 3P |
| Output Voltage | 110V-250V |
|---|---|
| Color | Silver |
| Frequency | 50Hz |
| Standard | GB4706.1-2005 |
| Charging Current | 0-10000(mA) |