| Package | Cardboard Box |
|---|---|
| Color | Blue/Yellow/Silver |
| MOQ | 50PCS |
| Shell Material | Metal/Plastic |
| Package | Cardboard Box |
|---|---|
| Standard | GB4706.18-2014 |
| Moq Of Customization | 100pcs |
| Shell Material | Metal/Plastic |
| Type | Outdoor Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 1250A |
| Altitude | ≤3000m |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Type | Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Frequency | 50Hz |
| Standard | GB1984-2003 |
| Rated Current | 630A/1250A |
|---|---|
| Mechanical Life | 10000 times |
| Quantity | 4 (1set+3units) |
| Application | Substation |
| Material | Stainless Steel+Ceramic+Steel |
|---|---|
| Altitude | ≤3000m |
| Trade Mode | EXW |
| Temperature | -40℃~+70℃ |
| Voltage Rating | 12kV |
|---|---|
| Type | vacuum circuit breaker with controller |
| Standard | GB1984-2003 |
| Keyword | vacuum electrical sectionlizer |
| Material | Stainless Steel+Ceramic |
|---|---|
| Standard | GB1984-2003 |
| Trade Mode | EXW |
| Quantity | 1set+3units |